SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
20 960 €
(873 € / m²)
Predaj
1+1
24 m²
Krochmalna, Lublin

miestnosti1+1
plocha24 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Oferuję na sprzedaż nieruchomość - udział ze wskazaniem na lokal mieszkalny o pow. 21,80 m2 usytuowany na drugim piętrze w kamienicy z 1928 r. zlokali...

Ostatné
Vek ponuky: 315dní
Aktualizované: 160dní

Lokalita

Krochmalna, Lublin
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Biuro Nieruchomości KWADRAT

Beata Duszka