SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
94 035 €
(2 044 € / m²)
Predaj
2+1
46 m²
Łagiewnicka, Łódź

miestnosti2+1
plocha46 m²
kúpeľne1

Monika Bistuła
tel. 602-101-602
Otoczenie nieruchomości:
Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, n...

Podlažie:
5. podlažie z 11
Vek ponuky: 36dní
Aktualizované: 34dní

Lokalita

Łagiewnicka, Łódź
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

SDP Nieruchomości

Monika Bistuła