Výpis ponúk
8
8
8
123 643 €
(2 132 € / m²)
Predaj
2+1
58 m²
Wierzbowa, Łódź
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
58 m²
kúpeľne
Rafał Araminowicz
tel. 602-101-602
Otoczenie nieruchomości:
Mieszkanie znajduje się we wschodniej części Śródmieścia, w rejonie uli...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Vek ponuky:
38dní
Aktualizované:
36dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Wierzbowa, Łódź
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.