SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
224 037 €
(2 114 € / m²)
Predaj
Atypický
106 m²
Legionów, Łódź

miestnostiAtypický
plocha106 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż dochodowa nieruchomość inwestycyjna w centrum Łodzi, zlokalizowana przy ul. Legionów, 2 minuty pieszo od Manufaktura. Mieszkanie zostało p...

Podlažie:
1. podlažie z 3
Vek ponuky: 64dní
Aktualizované: 37dní

Lokalita

Legionów, Łódź
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOMFI SP. Z O.O.

Damian Pilczuk