SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
80 090 €
(1 335 € / m²)
Predaj
3+1
60 m²
Podkarpacka, Krosno

miestnosti3+1
plocha60 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Krótki opis nieruchomościNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,9 m², położone na drugim piętrze bloku w Krośnie, przy ul. Podkarpackiej....

Ostatné
Vek ponuky: 41dní
Aktualizované: 41dní

Lokalita

Podkarpacka, Krosno
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KWADRACIAK

Sylwia Munia