SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
141 259 €
(3 818 € / m²)
Predaj
1+1
37 m²
Lasówka, Kraków

miestnosti1+1
plocha37 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie – Kraków, ul. Lasówka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niespełna 38 m², położon...

Podlažie:
4. podlažie z 10
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Lasówka, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Livinder

Ilona Natyna