SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
205 020 €
(4 362 € / m²)
Predaj
2+1
47 m²
Josepha Conrada, Kraków

miestnosti2+1
plocha47 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. J. CONRADA - KROWODRZA Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja pd) o pow. 47,78 m2 zlokalizowane na 2 pi...

Podlažie:
2. podlažie z 4
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Josepha Conrada, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

BRACIA SADURSCY

Monika Sosnowska-Rainer