SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
163 455 €
(3 205 € / m²)
Predaj
3+1
51 m²
Kantorowicka, Kraków

miestnosti3+1
plocha51 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom w...

Podlažie:
2. podlažie z 3
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Kantorowicka, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

BRACIA SADURSCY

Marek Popiela