SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
202 663 €
(4 713 € / m²)
Predaj
2+1
43 m²
Fabryczna, Kraków

miestnosti2+1
plocha43 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

2-POKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM BUDOWNICTWIE PRZY ULICY CYSTERSÓW/GRZEGÓRZKI Prezentujemy zadbane mieszkanie o powierzchni 42,97 m2, położone na 3-pięt...

Podlažie:
3. podlažie z 7
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Fabryczna, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

BRACIA SADURSCY

Elżbieta Rudek