SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
193 107 €
(3 448 € / m²)
Predaj
3+1
56 m²
Obozowa, Kraków

miestnosti3+1
plocha56 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie przy ul Obozowej, o powierzchni 56,49 m², położone na 4 piętr...

Podlažie:
4. podlažie z 6
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 9dní

Lokalita

Obozowa, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Livinder

Maja Nawrot