SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
206 641 €
(4 052 € / m²)
Predaj
2+1
51 m²
Ślusarska, Kraków

miestnosti2+1
plocha51 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

DWA POKOJE W APARTAMENTOWCU PRZY ULICY ŚLUSARSKIEJDo sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50,87 m2 znajdujące się na piątym piętrze siedmiopiętrowego ap...

Podlažie:
5. podlažie z 7
Vek ponuky: 13dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Ślusarska, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Nest Brokers Estate Agency

Patryk Solecki