SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
94 314 €
(4 716 € / m²)
Predaj
1+1
20 m²
Juliusza Lea, Kraków

miestnosti1+1
plocha20 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 20 m², położone w bloku w dzielnicy Krowodrza w Krakowie, w rejonie ul. Lea. To idealna propozycja inw...

Podlažie:
1. podlažie z 10
Vek ponuky: 16dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Juliusza Lea, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Livinder

Mateusz Bień