SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
201 470 €
(3 053 € / m²)
Predaj
3+1
66 m²
Aleja Róż, Kraków

miestnosti3+1
plocha66 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Kraków - Nowa Huta - Os. Górali - 66 m² - 3 pokoje Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m², położone w...

Podlažie:
3. podlažie z 3
Vek ponuky: 82dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Aleja Róż, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Nest Brokers Estate Agency

Gabriela Herbut