SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
158 348 €
(4 798 € / m²)
Predaj
2+1
33 m²
Prandoty, Kraków

miestnosti2+1
plocha33 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. LOKALIZACJA: Osiedle zlokalizowane jest u zbiegu al. 29 listopada i ul. Prandoty, w s...

Podlažie:
5. podlažie z 6
Vek ponuky: 128dní
Aktualizované: 25dní

Lokalita

Prandoty, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOMFI SP. Z O.O.

Kamil Pluta