SUPA24
98 679 €
(1 566 € / m²)
Predaj
4+1
63 m²
Leonida Teligi, Kraków

miestnosti4+1
plocha63 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Polecamy Państwu na sprzedaż cztero-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ulicy Teligi w Krakowie. Mieszkanie w stanie do kapita...

Podlažie:
3. podlažie z 4
Vek ponuky: 166dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Leonida Teligi, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Nest Brokers Estate Agency

Mariusz Bratek