SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
183 292 €
(2 350 € / m²)
Predaj
4+1
78 m²
Wielicka, Kraków

miestnosti4+1
plocha78 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie 78m2 użytkowej, doskonała inwestycja, położone przy ul. Wielickiej, Prokocim Doskonała inwestycja LOKALIZACJA Ulica ...

Podlažie:
5. podlažie z 5
Vek ponuky: 282dní
Aktualizované: 56dní

Lokalita

Wielicka, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOMFI SP. Z O.O.

Adam Stawowy