SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
357 246 €
(5 332 € / m²)
Predaj
3+1
67 m²
Racławicka, Kraków

miestnosti3+1
plocha67 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Kro...

Ostatné
Vek ponuky: 317dní
Aktualizované: 317dní

Lokalita

Racławicka, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

BRACIA SADURSCY

Dariusz Zieliński