SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
227 532 €
(3 205 € / m²)
Predaj
4+1
71 m²
Pawia, Kraków

miestnosti4+1
plocha71 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe rozkładowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m, w tym piwnica o powierzchni 6m2, położone w atrakcyjn...

Ostatné
Vek ponuky: 372dní
Aktualizované: 372dní

Lokalita

Pawia, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Investime sp zoo

Jan Przała