SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
195 344 €
(3 151 € / m²)
Predaj
3+1
62 m²
Pawia, Kraków

miestnosti3+1
plocha62 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Przedstawiam do sprzedaży przytulne, widokowe mieszkanie z dwoma balkonami mieszczące się na kameralnym osiedlu Żabiniec.

Ostatné
Vek ponuky: 377dní
Aktualizované: 377dní

Lokalita

Pawia, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Investime sp zoo

Jan Przała