SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
208 270 €
(4 628 € / m²)
Predaj
3+1
45 m²
Strumienna, Kraków

miestnosti3+1
plocha45 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Nowoczesny apartament w spokojnym zaciszu zieleni na Woli Duchackiej
 
Mieszkanie w wysokim standardzie z ogródkiem

Ostatné
Vek ponuky: 440dní
Aktualizované: 440dní

Lokalita

Strumienna, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

SUPEROPCJA

Karolina Szponder