SUPA24
133 505 €
(2 427 € / m²)
Predaj
3+1
55 m²
Blacharska, Kraków

miestnosti3+1
plocha55 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaÁno

Popis

Piękne trzypokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu SOWIA PARK przy ulicy Sowiej. 
Mieszkanie  usytuowane  na  parterze  4-ro piętrowego apartament...

Ostatné
Vek ponuky: 450dní
Aktualizované: 444dní

Lokalita

Blacharska, Kraków
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Małgorzata Kosowska