SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
75 404 €
(1 984 € / m²)
Predaj
2+1
38 m²
Robotnicza, Koszalin

miestnosti2+1
plocha38 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się niemal natychmiast, bez stresu związanego z generalnym remontem? Cenisz ciszę, ale chcesz mieć miasto n...

zariadený
Vek ponuky: 35dní
Aktualizované: 11dní

Lokalita

Robotnicza, Koszalin
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Anita Mazur