Výpis ponúk
5
110 602 €
(2 514 € / m²)
Predaj
2+1
44 m²
Wodna, Kościerzyna
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
44 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z windą - Kościerzyna
Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,79 m², położone na 4 piętrz...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Typ vykurovania:
Ostatné
Vybavenie:
Ostatné
Podlažie:
4. podlažie z 4
Vek ponuky:
25dní
Aktualizované:
25dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Wodna, Kościerzyna
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI