SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
151 997 €
(3 707 € / m²)
Predaj
2+1
41 m²
Cicha, Kołobrzeg

miestnosti2+1
plocha41 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Mieszkanie z widokiem na morze - ul. Cicha, Kołobrzeg Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze budynku przy ul....

Podlažie:
3. podlažie z 4
Vek ponuky: 18dní
Aktualizované: 18dní

Lokalita

Cicha, Kołobrzeg
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Nieruchomości Morek

Kamila Morek