SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
80 417 €
(2 978 € / m²)
Predaj
1+1
27 m²
Starodomaszowska, Kielce

miestnosti1+1
plocha27 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,3m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszo...

Podlažie:
3. podlažie z 4
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Starodomaszowska, Kielce
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski