SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
82 166 €
(1 867 € / m²)
Predaj
2+1
44 m²
Dąbrowska, Kielce

miestnosti2+1
plocha44 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 2 pokojowego mieszkanie z osobną widną kuchnią Doskonała lokalizac...

zariadený
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Dąbrowska, Kielce
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TWOJE M KIELCE

Weronika Mularczyk