SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
65 748 €
(1 604 € / m²)
Predaj
2+1
41 m²
Szkolna, Kielce

miestnosti2+1
plocha41 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod...

Podlažie:
4. podlažie z 4
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Szkolna, Kielce
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TWOJE M KIELCE

Katarzyna Ziętal