SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
155 072 €
(2 819 € / m²)
Predaj
3+1
55 m²
Aleja Solidarności, Kielce

miestnosti3+1
plocha55 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,80 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM...

Podlažie:
2. podlažie z 10
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Aleja Solidarności, Kielce
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz