SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
162 893 €
(1 872 € / m²)
Predaj
3+1
87 m²
Wspólna, Kielce

miestnosti3+1
plocha87 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 87,00 m² , położone w bezpośred...

Parametre

Vygenerované z AI

Francúzsky balkónVysoké stropySamostatná kuchyňaSamostatné wcChodbaPo rekonštrukcii

Podlažie:
2. podlažie z 2
Vek ponuky: 17dní
Aktualizované: 17dní

Lokalita

Wspólna, Kielce
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TWOJE M KIELCE

Patrycja Nowek