SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
91 087 €
(2 602 € / m²)
Predaj
2+1
35 m²
Pawia, Kielce

miestnosti2+1
plocha35 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC M2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU NOWĄ INWESTYCJĘ POWSTAJĄCA W KIELCACH W NIEWIELKIE...

Podlažie:
2. podlažie z 6
Vek ponuky: 48dní
Aktualizované: 31dní

Lokalita

Pawia, Kielce
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

NBN Nieruchomości

Biuro Obsługi