SUPA24
Kuchyňa; kuchynské spotrebiče, drevená podlaha, prirodzené svetlo, moderný štýl
117 420 €
(2 796 € / m²)
Predaj
2+1
42 m²
Aleja Solidarności, Kielce

miestnosti2+1
plocha42 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Każdy poranek z widokiem, który przypomina, że mieszkasz ponad miastem. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,45 m², położone na 6 piętrz...

Podlažie:
6. podlažie z 16
Vek ponuky: 90dní
Aktualizované: 13dní

Lokalita

Aleja Solidarności, Kielce
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

OAKESTATE

Patryk Skowron