SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
96 316 €
(2 833 € / m²)
Predaj
2+1
34 m²
Klonowa, Kielce

miestnosti2+1
plocha34 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 34,08 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowe...

Podlažie:
1. podlažie z 4
Vek ponuky: 140dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Klonowa, Kielce
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski