SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
125 772 €
(1 655 € / m²)
Predaj
4+1
76 m²
Łódzka, Kielce

miestnosti4+1
plocha76 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaÁno

Popis

Oferta deweloperska, bez podatku PCC (oszczędzasz ponad 11 000 zł) Inwestycja już w trakcie odbiorów. Mieszkania dostępne od ręki. Przykładowe mieszk...

Ostatné
Vek ponuky: 167dní
Aktualizované: 167dní

Lokalita

Łódzka, Kielce
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

AS NIERUCHOMOŚCI

Szymon Dąbrowski