SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
87 062 €
(2 487 € / m²)
Predaj
2+1
35 m²
Pawia, Kielce

miestnosti2+1
plocha35 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC M5 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU NOWĄ INWESTYCJĘ POWSTAJĄCA W KIELCACH W NIEWIELKIE...

Podlažie:
2. podlažie z 6
Vek ponuky: 242dní
Aktualizované: 173dní

Lokalita

Pawia, Kielce
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

NBN Nieruchomości

Biuro Obsługi