SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
226 748 €
(2 945 € / m²)
Predaj
4+1
77 m²
Artylerzystów, Kielce

miestnosti4+1
plocha77 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 77,54 m² zlokalizowane na I piętrze nowego apartamentowca w dzielnicy Baranówek/Stadion Leśny, przy ul. Arty...

Podlažie:
1. podlažie z 4
Vek ponuky: 324dní
Aktualizované: 26dní

Lokalita

Artylerzystów, Kielce
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski