SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
138 980 €
(2 780 € / m²)
Predaj
2+1
50 m²
Bażantów, Katowice

miestnosti2+1
plocha50 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m², położone na prestiżowym i cenionym Osiedlu Park Bażantów. Nieruchomość idealna dla osób ceni...

Ústredné diaľkové
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Bażantów, Katowice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOME - estate

Marzena Wolnicka Rosenbaum