SUPA24
Obývačka; prirodzené svetlo, drevená podlaha
Obývačka; prirodzené svetlo, drevená podlaha
Kuchyňa; výhľad, drevená podlaha, prirodzené svetlo
200 226 €
(2 743 € / m²)
Predaj
3+1
73 m²
Piotrowicka, Katowice

miestnosti3+1
plocha73 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaÁno

Popis

Katowice, Ligota, Os. Książęce - 3 pokoje z dużym tarasem, komórką lokatorską oraz możliwość dokupienia miejsca w garażu podziemnym. Na sprzedaż ofer...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaPodlažieOtvorený obývací priestorVaňaDrevená podlahaKuchynské spotrebiče

Podlažie:
2. podlažie z 3
Vek ponuky: 64dní
Aktualizované: 18dní

Lokalita

Piotrowicka, Katowice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ASTON

Grażyna Kasińska