SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
152 846 €
(3 057 € / m²)
Predaj
2+1
50 m²
Zabrska, Katowice

miestnosti2+1
plocha50 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Katowice – Global Apartments (część kompleksu Global Office Park)

Nowoczesny, premium apartament 2-pokojowy w sercu dynamicznie rozwijającego się Kat...

Parametre

Vygenerované z AI

VýhľadPodlažieTyp budovyOtvorený obývací priestorKuchynské spotrebičeDrevená podlahaVysoké stropyPo rekonštrukciiPrirodzené svetloModerný štýl

Podlažie:
8. podlažie z 27
Vek ponuky: 101dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Zabrska, Katowice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOME - estate

Przemysław Szulc