SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
38 860 €
(1 439 € / m²)
Predaj
2+1
27 m²
gmina Warta

miestnosti2+1
plocha27 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

Mieszkanie dwupokojowe w Warcie Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie w Warcie - ulica Sieradzka. Lokal mieszkalny o powierzc...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

gmina Warta
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Sieradzkie Biuro Nieruchomości SIERADZKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Katarzyna Kolanek