SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
75 465 €
(2 096 € / m²)
Predaj
2+1
36 m²
Krakowska, gmina Trzebinia

miestnosti2+1
plocha36 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie, położone na nowym osiedlu. Nie pobieramy prowizji od kupującego! Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o ko...

Ostatné
Vek ponuky: 347dní
Aktualizované: 212dní

Lokalita

Krakowska, gmina Trzebinia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Grupa Apartment

Anna Olszewska- Mróz