SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
60 088 €
(985 € / m²)
Predaj
3+1
61 m²
Pińsko, gmina Szubin

miestnosti3+1
plocha61 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Agnieszka ŚliwińskaSpecjalista ds. nieruchomościtel. 575-017-070Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w miejscowoś...

Ostatné
Vek ponuky: 481dní
Aktualizované: 481dní

Lokalita

Pińsko, gmina Szubin
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Agnieszka Śliwińska