SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
199 882 €
(2 563 € / m²)
Predaj
4+1
78 m²
gmina Stawiguda

miestnosti4+1
plocha78 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

SPRZEDANE! Oferuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o bardzo korzystnym usytuowaniu względem stron świata oraz samego budynku - 1 piętro. Powie...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Samostatné wcDrevená podlahaPodlažieOtvorený obývací priestorSamostatná kuchyňaChodbaPrirodzené svetlo

Podlažie:
1. podlažie z 4
Vek ponuky: 59dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

gmina Stawiguda
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOME LINK

Damian Linkner