SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
16 272 €
(561 € / m²)
Predaj
1+1
29 m²
gmina Prostki

miestnosti1+1
plocha29 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29m 2 położone na 2 piętrze dwupiętrowego budynku zlokalizowanego w Wiśniowie Ełckim. Do Ełku ok. 10 minut. Skła...

Ostatné
Vek ponuky: 445dní
Aktualizované: 443dní

Lokalita

gmina Prostki
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

mKWADRAT nieruchomości Ełk

Wojciech Ogonowski