SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
351 318 €
(2 474 € / m²)
Predaj
5+1
142 m²
gmina Parzęczew

miestnosti5+1
plocha142 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni w zabudowie szeregowej 142 m² | 5 pokoi | garaż | ogród | tarasKliny | KrakówParter:- przestronny salon z anek...

Parametre

Vygenerované z AI

TerasaOtvorený obývací priestorSamostatné wcPrirodzené svetlo

Parametre

Vlastníctvo:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Vybavenie:
Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

gmina Parzęczew
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

SUPEROPCJA

Dana Riabchenko