Výpis ponúk
12
12
12
94 078 €
(1 289 € / m²)
Predaj
2+1
73 m²
Długa, gmina Malczyce
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
73 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt 513 383 154 OFERTA DOSTĘPNA W NASZYM BIURZE !Do sprzedania duże 2 pokojowe mieszkani...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Vek ponuky:
329dní
Aktualizované:
35dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Długa, gmina Malczyce
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.