SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
79 002 €
(1 254 € / m²)
Predaj
3+1
63 m²
Herkulesa, Głogów

miestnosti3+1
plocha63 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

"Nieruchomości Apartament"Mikołaj Krzyżosiak513 383 116     Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 ...

Podlažie:
4. podlažie z 4
Vek ponuky: 51dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Herkulesa, Głogów
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Mikołaj Krzyżosiak