SUPA24
Ostatné; potrebná rekonštrukcia
Ostatné; potrebná rekonštrukcia, dlažba
Kuchyňa; potrebná rekonštrukcia
32 972 €
(1 434 € / m²)
Predaj
1+1
23 m²
Aleja Wolności, Głogów

miestnosti1+1
plocha23 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

Kawalerka 23 m² do kapitalnego remontu - rewelacyjna lokalizacja! Głogów, Aleja Wolności Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - kawa...

Ostatné
Vek ponuky: 74dní
Aktualizované: 54dní

Lokalita

Aleja Wolności, Głogów
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Michał Matyjaszczuk