SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
127 018 €
(1 716 € / m²)
Predaj
3+1
74 m²
Giżycko

miestnosti3+1
plocha74 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

NA SPRZEDAŻ Mieszkanie bezczynszowe o pow. 74,33m2 wraz z podwójnym garażem Giżycko ul. Bohaterów Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położon...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Giżycko
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

MBN

Karol Łukasik