SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
88 318 €
(3 397 € / m²)
Predaj
2+1
26 m²
Myśliwska, Giżycko

miestnosti2+1
plocha26 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

Jeśli szukasz unikalnej nieruchomości , to właśnie znalazłeś!
Na sprzedaż uroczy apartament o powierzchni 26 m2, położony przy ul. Myśliwskiej 1/5 w G...

Podlažie:
1. podlažie z 1
Vek ponuky: 247dní
Aktualizované: 31dní

Lokalita

Myśliwska, Giżycko
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

GÓRALCZYK

Rafał Matelak