SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
129 297 €
(2 811 € / m²)
Predaj
2+1
46 m²
Morska, Gdynia

miestnosti2+1
plocha46 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż - Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, idealne do zamieszkania lub jako inwestycja!Oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierz...

Ostatné
Vek ponuky: 452dní
Aktualizované: 238dní

Lokalita

Morska, Gdynia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Filip Stachewicz